Videolar
 
İstanbul'da   ve  
 
bize ulaşın
Videolar
Niçin burun estetik ameliyatı?
Doç. Dr. Tuğrul MARAL, burun estetik ameliyatının (rinoplasti) doğal, güzel ve yüzünüzle uyumlu sonuç vererek yüz güzelliğinizi ortaya çıkardığını, ayrıca burundan rahat nefes almayı sağladığını anlatıyor.

Burun estetik ve nefes alma ameliyatında açık rinoplasti tekniği.
Dr. Maral burun estetik ve nefes alma ameliyatında, açık rinoplasti tekniği ile burundaki kemik ve kıkırdak eğriliklerinin tam olarak görülerek düzeltildiğini ve ameliyat sonrasının rahat ve konforlu, iyileşmenin hızlı olduğunu anlatıyor.

Niçin ve kimlere büyütme ve niçin FDA-onaylı protez ile meme büyütme?
Dr. Maral, meme büyütmenin kadınların kendilerine öz güvenlerini arttırdığını, elbise seçiminde ve giyilmesinde özgürlük sağladığını anlatıyor. Meme büyütmede Amerikan İlaç İdaresi (FDA) onaylı protez kullanılmasının önemine değiniyor.

Meme büyütmede 'fasya altı' yöntemi
Dr. Maral meme büyütme için daha yeni bir teknik olan protezin fasya altına konmasının avantajlarının daha dik ve dolgun duran, doğal göğüsler olduğunu, ameliyat sonrasının daha rahat ve ağrısız olduğunu anlatıyor.

Niçin ve kimlere meme küçültme ve dikleştirme?
Dr. Maral, meme küçültme ve dikleştirme ile kadınların vücut güzelliğinin ve yaşam kalitesinin arttığını, büyük ve sarkık memelerin getirdiği fiziksel ve psikolojik rahatsızlıkların sonlandığını anlatıyor.

Meme küçültme ve dikleştirmede vertikal (dikey) mamoplasti tekniği.
Dr. Maral,vertikal (dikey) meme küçültme tekniğinin memelerin dolgun ve dik görünmesini sağlarken, kesi izinin l harfi şeklinde, kısa olduğunu, ve iyileşmenin hızlı olduğunu anlatıyor.

Niçin saç nakli ve ekimi?
Dr. Maral, doğal saç ekimi ile yeniden uzayan saçlarınıza dokunduğunuzu ve dokunulduğunu hissedeceğinizi anlatıyor.

Saç ekiminde MikroFUE tekniği.
Dr. Maral saç ekiminde MikroFUE tekniğinin kesisiz, izsiz ve minimal cerrahi işlem olduğunu, işlem sırasında ve sonrasında rahat ve konfor sağladığını, iyileşmenin 1-2 günde tamamlandığını, sonuçların doğal ve kalıcı olduğunu anlatıyor.
 

Anasayfa l Özgeçmiş l Diploma ve Ödüller l Yayınlar l Sunumlar l Üyelikler l Hastanemiz l İletişim
© Doç. Dr. Tuğrul Maral
Web Tasarımı: Teknet Tasarım
Çarşı Caddesi, No: 31/D, 1.Levent, ISTANBUL
Tel: +90 212 270 12 12     Gsm: +90 532 582 17 73     E-mail: info@tugrulmaral.com